| Nobody_5974 a întrebat:

Buna seara as dori si eu sa stiu cateva chestii legat de Left 4 Dead 2 :
(1) As vrea sa joc cu un prieten left 4 dead 2 online [ se poate eu sa fiu un personaj, el celalalt personaj iar restul booti? adica computer si la rau si la buni ( restul 2 ) ]
(2) As vrea sa stiu cum as putea sa joc DOAR cu el left 4 dead 2 si sa nu intra mai multi si as vrea sa stiu cum sa joc doar cu el [ in afara de steam ca nu dau bani in el ] pe garena am intrat intr-un server am dat start game si nu gaseam nimica neobisnuit ca sa pot sa intru in joc cu playeri respectivi
Vreau mai multe exemple de metode pentru a juca online doar cu el multumesc mult m-ai ajuta enorm daca ati putea sai mi explicati si sa pot in sfarsit sa joc cu el left 4 dead 2 online happy fara probleme Fundita desigur

1 răspuns:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Iati Garena