| GulDan a întrebat:

Cum sa joc left 4 dead 1 sau 2 online? am steam dar vad ca nu merge..sau cu garena trebuie?

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Il cumperi.

| GulDan explică (pentru Seby90):

Nu dau bani pe jocuri si oricum il am deja pe steam.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru GulDan):

Nu esti in stare sa faci atata lucru? vai de capul tau.

| GulDan explică (pentru FatUglyVirgin):

Lol? nu vreau eu sa dau bani pe jocuri trebuie sa fii tampit sau sa nu mai ia ce face cu bani.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru GulDan):

Cum poti sa zici ca ai jocul pe steam daca nu l-ai cumparat zevzecule

| Seby90 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Si mai zice si ca vrea sa stie cum sa joace online.

PS: Sunt o tona de jocuri care isi merita banii, si unde adevarata lor valoare o descoperi dupa ce il platesti pentru ca atunci poti intra in multiplayer.winking

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Seby90):

Problema e ca left 4 dead 2 a fost gratis pe steam ceva timp.