| tudoricazapata a întrebat:

Buna seara, cum as putea juca fifa 14 online? Ea sport cumparandu-l, dar pe origin cum se procedează? Sau funda

4 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

E foarte complicat, intri pe origin, introduci metoda de plata si il platesti. Apoi se download-eaza. Foarte greu, nu recomand, aproape ca am pierdut un deget cumparand un joc

| tudoricazapata explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Nu ma lua la misto te rog, eu vreau doar sa stiu daca pe EA sau pe ORIGIN sunt mai multi jucatori, asta daca mai sunt jucatori de fifa 14

| ﱞﱞﱞ a răspuns (pentru tudoricazapata):

*facepalm*
EA au creat fifa si origin

| tudoricazapata explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Pana la urma raspunsuri la intrebarile mele imi poate da cineva? fifa 14 cumparata si jucata on direct din joc sau origin, cum este mai bine? mai sunt jucatori de fifa 14 on sau o sa fiu singur?