| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara eu folosesc browserul opera, dar atunci cand intru pe Facebook nu imi apare optiunea de a transmite live, pe chrome merge dar din cauza lui laptopul meu e invadat de zeci de mii de reclame.Ma poate ajuta cineva? dau funda 100%

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Poate ai luat un virus ( reinstalează Windows-ul ) sau poti încerca cu un program add block

| xkapt5 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am reinstalat windowsul si am si program add block dar tot nu merge.Multumesc pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Curata PC-ul cu AdwCleaner, facut special pentru reclame. Dupa asta ar trebui sa nu mai ai reclame peste tot.