| N1GHTMAR3 a întrebat:

Imi spuneti dintre windows 7 ULTIMATE si PROFESIONAL, care e mai bun pentru jocuri? Adica sa ruleze usor. Fundaaa! happy

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Ultimate instaleaza mai multe chestii dar n-au legatura cu jocurile, asa ca Profesional.

Intrebarea mai buna ar fi daca x64 sau x86 bits. Daca ai calculator bun ia x64, dar daca abia treci de system requirements pentru windows 7 ia x86 (sau x32)

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Http://m.go4it.ro/......-7-5026472

Absolut nici o diferenta in jocuri. Mergi pe ultimate. Eu am ultimate si merge excelent.