| dianaandra1467 a întrebat:

Bună seara, încerc să salvez un font de pe dafont dar când încerc să-l salvez îmi apare unde : Notepad, Windows Explorer etc. unde s-o slavez? NU-mi apare Control Panel.. mulțumesc.

8 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Salvează-l pe desktop şi de aici mergi în Control panel şi îi dai paste în Fonts.

| dianaandra1467 explică (pentru AdiSR):

Nu apare să-l slavez de desktop

| AdiSR a răspuns (pentru dianaandra1467):

Când faci click download, pe fereastra care se deschide, nu-i da open with... dă-i save.
App. Este "free for personal use" fontul tău?

| dianaandra1467 explică (pentru AdiSR):

Cheri happy

| dianaandra1467 explică (pentru AdiSR):

Am făcut cum ai zis tu, și nu-mi apare pe desktop sad

| AdiSR a răspuns (pentru dianaandra1467):

Uff... lasă-mi id adresa de mail şi-ţi dau eu font-ul şi îţi explic cum să faci,

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdiSR):

Mariaandra11

| uRage a răspuns:

Incearca alt brauzer sau da linkul si il dounloadez eu si til pun pe http://rghost.ru/ ca sal downloadezi