| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti ceva console tv cu jocuri? Da nu sa nu fie pentru copii de 5 ani laughing. Stiu ca cele mai recomandate sunt PS, XBox, Nintendo, dar nu e momentul sa investesc atat.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu exista ceva intre console chinezesti si console calumea. o optiune ar fi sa iei de pe olx o consola veche de 1 sau 2 generatii si cateodata lumea le mai vinde si cu jocuri la un pret bunicel, decat sa dai 2000 de lei pe un ps5.

| Paula2018 a răspuns (pentru Zangetsu):

Am inteles. Iti multumesc, credeam ca exista o varianta intermediara accesibila.