| alexx102428 a întrebat:

Care este cea mai buna consola de jocuri la momentul actual dintre ( PS NITENDO WII, XBOX sau alte console de jocuri video pe care le cunoasteti voi )? Care sunt avantajele si dezavantajele fiecarei console in parte?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

PS NITENDO WII mi se pare cea mai buna.

| TOFFIXman a răspuns:

Eu am xbox de mai mult de un an si sunt mulțumit
Avantaje fata de ps4tongueret mai bun, Controller mai comod.
dezavantaje fata de ps 4: forma mai groasa si cam atat
fata de PC: mult mai ieftin, duce toate jocurile, se deschide mai usor si mai,, prietenos"

| CornelIliescu a răspuns:

Folosesc PS de când era ps2 și niciodata nu am avut probleme cu aceasta platforma. Jocurile apărute, prima oara le vei găsi pe ps, mai exact cum am eu, ps4. Am avut și Xbox și Wii și Nintendo dar niciuna nu se compara cu ps.winking