| obsercvayr a întrebat:

Buna seara oameni buni. Spuneti-mi si mie va rog ce jocuri mi-ar merge pe un laptop care detine 3 gb rami, placa video 1303 mb, procesor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3400 @ 2.16 GHz. Procesor e marea problema. Am incercat Gta 4 si merge sacadat, am incercat Call of Duty black ops si nu imi intra in el, nu stiu de ce, nu-mi da nici-o eroare dar nu-mi intra. Am mai incercat si altele si nu mi-au mers. Va rog mult, dati-mi jocuri mai noute putin cu care as putea juca cu cele de mai sis si cu un procesot slabut de 2, 16. Preferabil sa nu mearga sacadat jocurile la ce imi recomandati pentru un procesor de 2, 16. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Nu prea multe jocuri. Iti recomand seria Borderlands, Terraria, minecraft, Counter strike.

| sergiu995 a răspuns:

Gta San Andreas,Rocket League,Family Guy Back To The Multiverse,South Park The Stick Of Truth,Minecraft, poate ti-ar merge si Call of Juarez:Gunslinger, dupa cum suna aceste jocuri nu par faine, dar eu le-am incercat si am fost cu totul uimit, funda?