| anonim_4396 a întrebat:

Poate ma ajuta cineva. Doresc sa cumpar de pe net o licenta electronica pentru Win 8.1 Pro sau 10 Pro X86, cu factura si la un pret de pana in 150 lei.Licenta sa fie insotita de kitul de instalare sau de un link de descarcare. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| nopr0bl3m a răspuns:

Iti recomand sa-ti cumperi windows 8.1, dar mai bine crackuiesteti-l. Nu merita sa cumperi nici un windows. In plus, nu ai beneficii in plus daca il cumperi sau daca il iei de pe net.

| gheorgheapopii a răspuns:

Iti multumesc Catalin.