| anonim_4396 a întrebat:

Recent am sters niste conversatii de pe Yahoo Mail, iar pe messenger nu am setata chestia ca sa-mi salveze arhiva si nici in profiles nu apar cu extensia DAT. Exista vreo sansa sa recuperez conversatiile respective daca dau system restore cu vreo saptamana in urma sa zicem?

2 răspunsuri:
| StefanL a răspuns:

Conversatiile de pe messenger sau ma rog, yahoo mail nu se stocheaza in calculator, deci nu.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru StefanL):

Eu zic sa nu il minti. Se salveaza dar daca dejai ai sters tot nu mai ai sanse sad