| RO_OG_K_1995 a întrebat:

Sunt gamer si vreau sa urc videouri cu mine jucandu-ma unele jocuri+sugestii despre joc etc. As dori sa va intreb daca pot face bani de pe vizualizarile canalului fara a face parteneriat sau chestii de genul cu diferiti parteneri youtube(gen machinima) si daca este legala aceasta actiune. Multumesc mult!

1 răspuns:
| membrucac a răspuns:

1.In primul rand trebuie sa fi parteneriat cu cineva ca sa scoti bani dar mai intai trebuie sa ai mai multi subscribari si vizualizari.
2. In al doilea rand daca vrei sa te apuci de youtube incearca sa faci un content de calitate si sa fie ceva nou si care nu vezi pe orice canal
3. Succes
P.S. Oricine poate sa ajunga mare daca munceste mult big grin