| TheLittleCurious a întrebat:

Vreau sa stiu daca se monetizeaza pe youtube videoclipurile si vizualizarile care au fost incarcate si facute inainte de a face parteneriat cu youtube.

Răspuns Câştigător
| AndyAndrei77 a răspuns:

Da, se aplica pentru toate videoclipurile existente pe un anumit canal.

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Eu iti propun sa nu mai dai funda la d'astia cu nume gen "Andythebest", in primul rand nu-i scris corect, si in al doilea rand astia nu prea au minte.
NU se monetizeaza cele dinainte, decat cele pe care le ai din momentul in care ai parteneriat cu YouTube.
Si spre deosebire de domnul "thebest" de mai jos, sau sus, sau unde-o fi, fac YouTube de mai bine de 2 ani.