| Kreefy a întrebat:

Salut.
De curand vreau sa fac un parteneriat cu YouTube-ul.
Vreau sa postez aproximativ 1-2 videoclipuri pe saptamana cu jocuri filmate si jucate de mine. ( Gameplay )
Voi filma la o calitate 720hd cu microfon ( am sa vorbesc atunci cand ma joc ), fara face cam.
As dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru a putea face parteneriat cu cei de la YouTube si cam cati bani se pot castiga pe luna ( 1-2 video pe saptamana ).
Si daca puteti sa imi dati niste idei de jocuri care se cer pe Youtube.
Multumesc si astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Iti adaugi contul de yt pe adsense si un nr de cont bancar.
La inceput castigi maxim 10 lei. Iti trebuie abonati care sa-ti vizioneze videourile.

| Kreefy explică (pentru Alfred0703):

Si daca, sa zicem, am aproximativ 30.000 vizualizari pe videoclip, cat castig?

| Alfred0703 a răspuns (pentru Kreefy):

Cam 300 de euro.

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

laughing)) cu 100 views per day eu iau cate 0, 1 cents.