| Al3xinio a întrebat:

Buna seara, sunt incepator de dota si am cateva meciuri la activ, am jucat pe garena... imi poate recomanda cineva alta platforma unde sunt camere de incepatori si avansati, ca pe garena e plin de injuraturi si map hack si toti se cred mult prea buni fata de restul. Am instalat Gplay, am inteles ca are si o sectiune pentru incepatori dar nu imi merge, spune ca nu s-a putut conecta.

2 răspunsuri:
| MasterSpirit a răspuns:

Rgc,eu joc pe rgc;), joci pe europe ca sa in inveti, pe viitor cand vei face performanta poti juca pe Asia, Asiatici sunt cei mai buni jucatori de dota;). Gplay s-a dus ca platforma, prin 2009 era cea mai tare platforma, acum e gata de desfintare :D http://www.rankedgaming.com/ Daca vrei sa iti explic jocul, poti da add pe mess la : unocaid.gamer ^^, dar am un mic advertisment, dota provoaca dependenta, am avut 26 ore de dota non stop, un timp, prin primii ani de joc iti intra in sange, dupa aceea ti se ia :D.Mult Noroc

| Al3xinio explică (pentru MasterSpirit):

Ce vreau sa te intreb sunt camere pe categorii de experienta sau sunt toti laolalta