| ciprianb a întrebat:

Salut.Incerc de zile bune sa joc si eu dota multiplayer, am jucat numai cu computer-ul.

Incerc sa joc pe platforme destul de cunoscute garena, gplay dar nu vad nici un game creat.

Ofer funda si vot

4 răspunsuri:
| llust a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai downloadat warcraft 3 dota version, apoi ultima harta dota, garena, si cand te conectezi pe garena sa iti alegi un room pe care sa intrii

| ciprianb explică (pentru llust):

Am facut asta deja

| llust a răspuns (pentru ciprianb):

Atunci nu stiu ce ar putea fi thinking

| Cosmin15 a răspuns:

Pai incearca sa intri pe roomuri cu multi playeri ca sa fii sigur ca se creeaza jocuri si trebuia sa ai instalat 1.26 patch pentru warcraft 3 altfel nu poti vedea nici un joc