| I3looD a întrebat:

Buna seara TPU! Am o mica mare problema, mi-am creeat recent un id yahoo si direct mi-am pus un cont de metin2 pe el...si nu-mi trimite mail-u de schimbare a parolei, a parolei depozit, stergere caracter... Vreau sa stiu de ce nu-mi trimite si cum pot sa fac sa-mi trimita email-ul. FundaVOT!

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă ai schimbat cu succes adresa de la cont, verifică și în cășuța de ''Spam''. Pe e-mail-ul de la Yahoo, mesajele se primesc mai greu.

| I3looD explică (pentru FemeiaPisică):

Am verificat de cateva zeci de ori si in "Spam" deci nu imi vin mailurile...am creeat recent id-ul si nu am testat sa vad daca-mi vin mail-uri si am bagat contul direct si acu vreau sa schimb parola...si nu pot pentru ca nu-mi vin. ce pot face?