| Ele29 a întrebat:

am o problema la Yahoo mi-am facut un nou id si cand Completez pe un site sa imi trimita el Email-ul prin Inbox la Yahoo nu imi apare Yahoo 2 New Mail Masseges de la ce este problema asta cum pot sa o rezolv adresa de email am pus-o corect da nu imi zice Yahoo 2 New Mail Masseges de loc si cand stau 2 ore tot nu imi trimite Email-ul prin Yahoo de ce dau funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

O poti pune la "Conversatii","Informatii utilitare","Timp liber" sigur o sa primesti un raspuns favorabil pe undeva.