| Petrisor96 a întrebat:

Buna seara TPU. Am si eu o problema. De doua saptamani am instalat pe laptop Counter Strike 1.6 si azi m-am trezit cu el ca imi merge sacadat...l-am reinstalat de 3 ori la rand si nimic...nu am ce ii face. Orice Counter as instala, tot asa sacadat merge. De ce face asa? Am umblat si pe la setari si la joc si la laptop si nimic. Ce e de facut?

1 răspuns:
| Insideb0i a răspuns:

Posibil sa fie o problema interna. mai exact aerisirea. incearca sa-l cureti sau ca sa nu-l strici de daca aceasta de-a dreptul mai bine mergi cu el la un service de curatat. daca nu posibil sa ai windows-ul plin de programe ce ruleaza pe fundal si iti taie din performante. totusi n-as crede avand in vedere ca 1.6 este un joc de 19 ani.