| florinbutzy a întrebat:

Are cineva vreo idee de ce imi merge Counter-Strike sacadat? Am reinstalat pana si Windowsul si tot la fel imi merege straight face

4 răspunsuri:
| GabrielAlfa a răspuns:

Sacadat zici thinking E posibil sa ai lag mare pe sv sau nu merge netu bine, incearca pe alte sv si daca tot asa este inseamna ca este de la cs, de la net si in cel mai rau caz de la virusi. Funda pls?

| florinbutzy explică (pentru GabrielAlfa):

Lagul e oke, e mic. Am internet in 2 locatii si in ambele imi merge la fel, incerc tot felul de servere, virusi n-am, scanez odata la 1 saptamana. sad

| GabrielAlfa a răspuns (pentru florinbutzy):

Inseamna ca s-ar putea de la cs. Reinstaleazal incaodata dupa ce l-ai sters si daca iti face la fel inseamna cai de la cs. Incearca. happy

| cossboss a răspuns:

Asa imi sacada si mie counterul si am schimbat rezolutia cea mai mica cu 600 o sa-ti mearga cred ca mai bine sau depinde si de calculator si de windows si de rami si de toate cele incearca sa dezistalezi ce nu iti trebuie.