| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara Tpu.Am si o problema cu laptopul meu cu windows 10, 64 biti si memorie ram 4 Gb.Nu mai pot juca jocuri pe acesta, cand deschid jocul dupa cateva sec haraie si ingheata imaginea.Am incercat sa dau reparare automata la windows dar nu merge imi apare Reparare la pornire nu a putut repara Pc-ul Fisier jurnal C:/Windows\System32\Logfiles\Srt\Srt.Trail.txt. Mentionez ca inainte mergeau foarte bine.Va rog frumos daca se poate sa ma ajute cineva care sa imi spuna ce pot face sa remediez situatia.Dau Funda garantat 100%

3 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Poate ai luat un virus sau habar n-am, poti incerca sa-i dai resetare din fabrica sau sa-l duci la cineva care se ocupa cu asa ceva.
Daca vei da resetare din fabrica vei pierde toate datele.

| NumeleMeu123 a răspuns:

Poate ai prea putini gb ram si nu iti tine jocurile, Mai bine schimba windows de preferat 7

| xkapt5 a răspuns (pentru NumeleMeu123):

In timp ce instalez windows 7 si isi da primul restart imi spune ca este un virus sau fisier corupt