| CeFaciGagicutza a întrebat:

Bună seara TPU. Am un xbox 360 si vreau să îmi iau fifa 16, dar am văzut un anunt pe internet cu unu care vinde xbox 360 modat si zice ca se poate juca online cu jocuri modate, dar bine înteles, cu xbox live plătit. Deci până la urma întrebarea mea e dacă îti modezi xbox-ul te poti juca online cu jocuri modate?, si cu xbox live platit?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca xbox-ul e modat NU se poate, daca nu e modat nu-ti merg jocurile descarcate, deci NU, nu se poate sau mai bine zis s-ar putea DAR cand vei fi prins ca ai xbox-ul modat atunci va trebui sa-l arunci la gunoi, asta poate sa dureze 1-2 zile sau 1-2 luni mai mult sigur NU... Bafta!