| sampserver a întrebat:

Buna seara TPU. As vrea sa va anunt ca s-a deschis un nou server de SA-MP. Va garantez ca este un server foarte bine facut dar singurul defect este lipsa de playeri (server-ul este deschis de 2 zile si sa stiti ca se dau leaderi de factiuni si admini. Datele server-ului sunt acestea :
HostName: GamesMures @ RPG Romania Game
Address: 31.215.195.111:7777
Players: 12/ 50
Ping: 25
Mode: RPG [0.3e]
Map: San Andreas
Daca va place sper sa va aduceti si prietenii pentru a populariza acest server.

1 răspuns:
| Borz_Emanuell_1992 a răspuns:

Deschidem un nou server de cs 1.6 professional si mai avem nevoie de 8 colaboratori Ne poti ajuta? 32 sloturi disponibile Supportam orice cheltuieli... COntact :mr_happy_07 sau borzmanutzy sau la nr de tell: 0751318158