| bDaniel a întrebat:

Buna seara TPU care joaca metin 2 ro si se lasa de metin si vrea sa imi dea mie contul va rog scrieti aici plz sau dati-mi mesaj privat ca sa putem vb doar 2 plz vreau sa mai ma joc pentru ca mie mia banat contul ca nu am intrat pe el de o luna plzzzzz am nevoie de cont astept cu nerabdare contul minim daca se poate sa fie 30 ca vreau sa pescuiescbig grin funda

1 răspuns:
| Chimic10 a răspuns:

Ti-l dau pe al meu id:alexbosdaniel parola:metindoiro daca este umblat ca am mai dat la altii nu stiu vezi tu dar acuma este numai al tau