| b0denN a întrebat:

Buna seara TPU!
De cateva zile incerc sa-mi fac serverul de sa:mp! Dar cand bag gamemodes sau orice altceva in el sa-l schimb nu se intampla nimic!
As dori sa bag factiuni, sa schimb masinile, sa bag case dar degeaba! Iau gamemodes de pe internet si tot nu merge! Serverul de sa:mp il am pe 0.3z!
Serverul merge dar nu este nimic pe el, nici-o comanda, absolut nimic!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un server calumea,cum iti doresti tu, dureaza foarte mult timp, daca esti incepator, nici nu te gandi sa il faci TU! La nivelul tau, poate dura chiar ani! Comanda-ti un server gata facut!