| Ghxceleron a întrebat:

As dori sa stiu cum imi fac un server de SA:MP eu am urmarit cateva tutoriale pas cu pas, dar cand bag ip la favorit imi arata ca serverul e OFF. Dar l-am deschis i-am facut config din cfg si, tot nu merge! Va rog spuneti-mi ce are! eu am internet de la RDS&RCS si o viteza de 7, 2mbps Deci. HELP!

3 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Daca ai SA:MP dupa ce ai facut toate configrurarile dai pe consola si dai START SAU ON depinde daca ai pe RO sau EN... Trebuie sa dai la 2 dintre ele adica prima si a 2. Si cred ca o sa-ti mearga

| Ghxceleron explică:

Am uitat sa mentionez.Dau fundita!

| Ghxceleron explică:

Nu tot nimic.Dar se poate fi de la net' sau ceva?