| Kappakrookappken a întrebat:

Buna seara TPU imi puteti zice va rog niste modalitati prin care pot face repede bani daca am 13 ani, pt ca parinti imi zic ca nu imi cumapara un pc nou pana nu incetez sa ma mai cert cu sora mea si am deja jumatate din banii pt pc si nu mai am de unde sa fac rost de bani.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SwagGirl17 a răspuns:

Pai nu te mai certa cu sora ta chiar daca ea incepe ignoro
+Cand mai mergi la rude mai primesti bani pastreaza-i nu ii irosi dar iti recomand sa nu te mai certi cu sora ta

2 răspunsuri:
| anonim1234556 a răspuns:

Nu ești singura.

| Ionela1992 a răspuns:

Http://www.fanslave.net/ref.php?ref=1362900 nu trebuie decât sa iti faci cont si sa vizionezi clipuri si sa dai likeuri la Facebook nu este teapa o sa faci banii la început mai greu dar trebuie sa te ti de lucru. Sunt o fata normala si iti zic sigur ca nu este teapa sau ceva de genu. Bafta