| mariantonia12344 a întrebat:

Buna! Am 13 ani si incerc sa strang bani pentru un tel nou. Stie cineva ce as putea face vara asta pentru a face rost mai repede de banii necesari? In afara sa cer de la parinti... (sunt din Iasi)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Plimbă cainii vecinilor.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vinde limonada.

| ReddY25 a răspuns:

Spălat vase

| Ilincoana a răspuns:

Poti sa cauti pe olx joburi de carat reviste la blocuri sau pliante. La amandoua stiu ca in mana vei primi intre 600 si 800 lunar.

| jdoafis a răspuns:

La 13 ani nu prea ai ce sa faci in Iasi, poti sa aduni marunt daca vrei si sa il schimbi la un magazin