| florentina_9904 a întrebat:

Modalitati de a strange bani? fara parinti si alocatie

Răspuns Câştigător
| ConnstanntiN a răspuns:

Munca happy (cand eram adolescent duceam gunoiul vecinei, plimbam cainele, imi ajutam rudele la diferite treburi si primeam bani happy ) sau orice modalitate de a muncii si de a face un ban cinstit happy

3 răspunsuri:
| Ionela_6633 a răspuns:

Vinde lucruri care nu iti mai trebuiesc
mie mi-a reusit si am strans ceva pe o perioada pana nu am mai avut ceva de dat si dupa aia incearca sa muncesti undeva unde e mai usor
depinde cati ani ai...

| Emanuel12301 a răspuns:

Buna, ai putea sa faci sa zicem sa dai niste meditati la prieteni care au probleme cu cursurile educationale, ai putea ajuta unu veci la munci etc. si asa incetul cu incetul iti vei strange banuti,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inveti bine ( peste 8.50) si primesti bursa happy