| LittleOwl a întrebat:

Buna si Paste fericit. am si eu o intrebare pentru cei din domeniul calculatoarelor / tabletelor / telefoanelor etc
ieri mi-am cumparat o tableta Samsung galaxy tab model
GT-P1000. este buna debceva sau am dat bani degeaba?

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Esti norocos ca ai gasit un astfel de telefon. E unul dintre cele mai tari telefoane mobile si are o gramada de calitati. Umbla pe el si le vei descoperi! Paste Fericit!

| LittleOwl explică (pentru ZeroBLADE):

Dar e buna tableta ca nu ma pricep adica sunt in a v-a si accidental m-am ales cu ea

| LittleOwl explică (pentru ZeroBLADE):

Ai 13 ani? ma asteptam sa ai mai mult
unde inveti?

| ZeroBLADE a răspuns (pentru LittleOwl):

Pucioasa.

9 răspunsuri:
| LittleOwl explică:

Este buna de ceva sau nu?
scuze greselile, laptopul meu e frantuzesc si nu are tastatura QWERTY

| LittleOwl explică:

Cine stie raspunsul la intrebare primeste funda si vot laughing

| janbarosanu95 a răspuns:

Da este foarte buna

| Bie a răspuns:

Dn ..eu am auzit k este buna si vreau si eu s imi iau. tu cat ai dat pe ea?big grinbig grin

| LittleOwl explică (pentru Bie):

E cam 15 milioane dar nu stiu pentru ca eu am primit-o
bafta in a gasi una
vezi ca oe okazii.ro sunt bune si ieftine

| Bie a răspuns (pentru LittleOwl):

Ok ...mersibig grinbig grin