| malin7 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog de ce cand vreau sa deschid un link pe o pag. (ex: RPES 2010 de pe megaupload) nu se deschide pag.Adik imi apare tab-u ala sus dar nu se deschide! PLS ajutati-ma!

1 răspuns:
| gabitzza20 a răspuns:

Se deschide daca intri pe megaupload de pe alt site.Scrii numele filmului de ex "Twilight"online si o sa iti apara o serie de siteuri de unde poti intra in megavideo, si acolo exista de asemenea o bara pe care daca o misti mai jos iti apara mai multe variante de deschidere a filmului