| horysk8 a întrebat:

spuneti-mi plzz de ce cand vreau sa descarc ceva cu megaupload apare o imagine si in ea scrie mare NOTICE dc?

Răspuns Câştigător
| Dukyzaur a răspuns:

Megauplod, a fost inchis prin baza actului Sopa (interzicerea site-urilor de filesharing) si Kim Dotcom, proprietarul site-ului a fost arestat sad

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Tu unde ai trait pana acum? in pestera?

| andrei733 a răspuns:

Pai megaupload a fost inchis pentru ca s-au incalcat drepturi de autor de aceea apare imaginea aia

| Acier a răspuns:

Nu mai merge Megaupload, cred ca ACTA e de vina.

| RoxxuInna a răspuns:

MegaUpload a fost inchis big grin

| Bra1n1ac a răspuns:

Megaupload a fost inchis de catre FBI datorita noii legi din America impotriva pirateriei.