| aRealShow a întrebat:

am o problema foarte mare cu laptopul meu cand il deschid imi apare ceva de genu:" instalizing the link" si apare o lista si reia acest proces de o suta de ori si nu se deschide. Spuneti-mi si mie ce are si ce as putea sa fac.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

E posibil sa se fi dus hardul, apasa F2 sau del sau F10, nu stiu care e butonu la laptopuri sa intre in bios. Trebuie sa vezi daca este selectat sa booteze hardul. Momentan el incearca sa booteze de pe placa de retea.