| gabicostil a întrebat:

Buna STIE CAREVA CUM SA REZOLV ASTA":mi-am descarcat gta V pentru pc si dupa ce s-a terminat descarcarea am vrut sa il instalez totul ok pana a ajuns la 15.7% iar de acolo imi apare aceasta eroare:,, An error occured while decompressing:Archive header is corrupt! Unarc.dll returned an error code :-14
error:this is not a FreeArc archive or this archive is corrupt"iar eroarea este data de la ISDone.dll.....si am cautat pe net si am incercat cam tot ce am gasit(am instalat in safemode, run as ad., am descarcat cele doua fisiere.dll si le-am pus unde trebuie) daca cineva a patit la fel si stie cum sa rezolv .....pls help me! DAU FUNDA LA CARE IMI DA UN RASPUNS CARE SA IMI REZOLVE PROBLEMA

Răspuns Câştigător
| AndreiKiller a răspuns:

Iti spun ceva foarte important! Si mie la fel mi s-a intamplat.Dar mai bine te duci la Altex, Flanco etc. si iti cumperi GTA 5 pentru pc. Chiar daca dai 150 de lei maxim nu dai degeaba. SPER CA TE-AM AJUTAT

| gabicostil explică (pentru AndreiKiller):

Ai dreptate....doar ca eu as fi vrut sa nu il platesc dar stiu si eu ca ii mult mai ok sa il cumperi decat sa il descarci

| AndreiKiller a răspuns (pentru gabicostil):

Am stat 2 luni sa il descarc, am incercat dar nu merge!

3 răspunsuri:
| mihaiwz98 a răspuns:

Nu prea ai ce face.Kitul ala care l-ai luat tu este incomplet adica lipsesc fisiere si de aici rezulta eroarea.Cauta un kit din alta sursa(site)