| Aron01 a întrebat:

Am o eroare la instalarea unui joc (Conan Exiles). L-am avut instalat, mergea, dar cand am incercat ultima oara sa il deschid imi aparea doar in task manager, fara a se deschide. Am incercat sa il reinstalez crezand ca o sa rezolve problema doar ca acum, cand incerc sa il instalez imi da eroarea asta,, ISDone.dll" si,, unarc.dll returned an error code:-11".

Răspuns Câştigător
| usAlexGTX a răspuns:

Pai probabil ti s-au corupt fisierele. Ai 3 variante eligibile: 1. Reinstalezi jocul cu totul si cauti sa nu mai existe niciun fisier nesters inainte de instalare. 2. Incearca sa il instalezi de altundeva (alta sursa). 3. Daca variantele 1 si 2 nu au functionat inseamna ca trebuie sa resetezi windowsul ca sa iti mearga.

| Aron01 explică (pentru usAlexGTX):

Pai deja l-am dezinstalat. Problema e ca atunci cand incerc sa il instalez imi da eroarea aia. Alta sursa nu am mai gasit, toate ma duc la acelasi installer (cel de la Fitgirl).

| usAlexGTX a răspuns (pentru Aron01):

Fitgirl e un ca*at. asta am patit la TOT CE AM INSTALAT CU FITGIRL. e doar un fake stricat.

| Aron01 explică (pentru usAlexGTX):

Faza e ca am incercat sa-l instalez pe laptop (l-am luat de pe acelasi site, acelasi,, magnet") Si merge. Mi-am reinstalat si windows-ul, aceeasi eroare, cum e posibil?!

| Aron01 explică (pentru usAlexGTX):

Stii vreo modalitate prin care sa-l copiez pe PC de pe laptop? Poate asa merge ca nu ma pot juca pe laptop, are multe frame drop-uri.

| Aron01 explică (pentru usAlexGTX):

L-am rezolvat. Nu stiu daca e datorita update-urilor de la Windows (l-am reinstalat) sau ca am descarcat DirectX si C++ 2015. Multumesc pentru sfaturi!