| Danoninooo a întrebat:

Stie cineva cum pot face pe facebook, sa nu vada nimeni cati prieteni am? decat prietenii comuni? Multumesc mult, funda! Scuzati categoria!

1 răspuns:
| eroG a răspuns:

Salut. Incerc sa te ghidez de pe telefon. Intra pe Facebook. In partea dreapta a iconitei de notificari ai niste linii. Apasa pe ele. Acum da in jos pana dai de Privacy Shortcuts. Apasa pe el apoi pe "who can see my..." e a doua optiune. Acum da scroll pana gasesti "FRIENDS" si vezi ca in dreapta lui ai sageata. Dai pe ea apoi vezi ca ai scris putin mai jos "Friend" iar in dreapta lui scrie acolo optiunile iar tu selectezi "only me". Sper sa intelegi