| fuckName a întrebat:

Cine stie cum sa fac la facebook, ca celor care nu imi sunt prieteni sa nu imi vada doar prietenii comuni(sa nu vada cati prieteni am ). FUNDA

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Pai, ca sa nu ti se mai vada lista prietenilor pentru cei pe care nu-i ai, te duci pe ''friends'' sau ''prieteni'', ai in dreapta, sus, ''Edit'' sau ''Editare''(probabil). O sa-ti apara o intrebare, ''Who can see your friend list'' sau ''Cine iti poate vedea lista de prieteni'', ceva de genu, selectezi acolo ''Friends'' sau ''Prieteni'' si aia e. happy Bafta!