| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot obtine monezi nelimitate la jocul acela pou (android) sau nivele mai avansate mai repede?

4 răspunsuri:
| Candea a răspuns:

Poti face nivelele mai repede luand multa mancare (de exemplu hotdog ca e mai hranitor)si aceeasi cantitate de fat burner.
Il ingrasi si il slabesti pana urci la alt nivel.

| cosminbit a răspuns:

Va arata aco sus o monesa si un plus dai pebia si poti cupara bani dar la mine nu-mi merge si trebuie bani ve4zi

| Hhfryhujq_Alinna_1997 a răspuns:

Pai tot ce trebuie sa faci e sa ai grija de el, sa il hranesti, sa te joci cu el. si asa iti creste si nivelul si faci si mai multe monezi. happy Altfel nu poti avansa happy

| Love19 a răspuns (pentru Hhfryhujq_Alinna_1997):

Da, stiu ce trebuie sa fac dar credeam ca stiam ca exista o metoda ca sa treci peste lvl mai repede si sa faci monezi nelimitate. Dar nu stiu exact ce.