| BlueElle a întrebat:

Stie cineva daca a aparut "naruto shippuuden storm 3"?

Răspuns Câştigător
| alex5259 a răspuns:

Apare in 2013 mai exact in luna martie. intra pe saiyan island si cauta pe site-ul asta jocul pentru alte informatii.te rog frumos sa-mi dai fundita daca ti-a placut raspunsul meu

1 răspuns:
| alex5259 a răspuns:

Draga mea... jocul asta apare abia in martie, in anul 2013. gasesti informatii pe - saiyan island naruto storm 3 - sau pe site-ul oficial al jocului. sincer iti recomand primul site. ( te rog frumos sa-mi dai fundita daca ti-a placut raspunsul meu )