| Kaizaren a întrebat:

Stie cineva in ce episod din Naruto Shippuuden Naruto devine Hokage?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Naruto nu devine Hokage în nici un episod, momentan. Poate pe la sfârșitul seriei va fi noul Hokage, deşi mai avem de aşteptat.
Poate tu te refereai la episodul când l-a învins pe Pain/ Nagato, şi a fost apreciat în sfârşit de toţi sătenii, dar asta e altceva.
http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-175.php
Deci, în acest moment Naruto încă nu a fost declarat al şaselea hokage. Să se termine războiul acesta, şi să vedem ce mai urmează. Cum se va sfârşi seria, cine va rămâne în viaţă. Cine va deveni hogake şi cine nu.

1 răspuns:
| 0Denis0 a răspuns:

Pai nu se stie pentru ca seria inca continua acum este razboiu ala cand incearca ala sa il invoce pe 10 cozi ( cu statuia aia ce trebuie sa le absoarba pe toate 9 bestii cu cozi).