| ShutUpAndSmile a întrebat:

Hey, in ce episod din Naruto Shippuuden a aparut si Sasuke? Funda tongue

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Prima intalnire dintre Naruto si Sasuke din Naruto Shippuden se petrece la episodul 51 in ascunzatoarea lui Orocimaru, Cand Sai avea misiunea sa-l omoare pe Sasuke.winking

| ShutUpAndSmile explică (pentru ryuu):

Nu ma refer la prima lor intalnire, ci la cand apare Sasuke in Shippuuden. happy

| ShutUpAndSmile explică (pentru ryuu):

Am aflat, Sasuke apare prima data in episodul 46. Dar hai sa zicem ca iti dau funda, pentru ca ai fost pe aproape.winking

3 răspunsuri:
| MrSonnyist a răspuns:

Poi...pe la inceput.happyExact nu mai stiu. uitate pe la vreo 20. Dar cand da fata in fata cu naruto e cam pe la 150.Cred.