| Cineva5 a întrebat:

Stie cineva daca programul UltraISO este la fel ca Nero? Daca nu, atunci la ce e bun? ( Ma scuzati daca e nepotrivita categoria)

1 răspuns:
| Adina990 a răspuns:

Nero este un program care scrie efectiv cd-urile in diferite formate(de exemplu mp3). UltraISO este un program care citeste fisiere de tip.iso;.bin. Daca dai mount iti va aparea un CD virtual cu datele de pe fisierul respectiv. E bun daca nu vrei sa iti cumperi un joc disponibil pe cd in magazine. Doar gasesti pe internet tot ce trebuie. Sper ca te-am lamurit!