| Isys a întrebat:

Buna,
Stie cineva de ce nu imi merge metin2 TDL? dau pe incepe jocul dar nu porneste. DAU FUNTITAAAAAA!

2 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Aceste probleme apar atunci cand toate Zip-urile nu sunt downloadate, este clar ca lipseste ceva. Sfatul meu este sa stergi Metin2 TDL sa sa il Redownloadezi. ATENTIE, ORICE ESTE LEGAT DE METIN2 TDL TREBUIE STERS CHIAR SI UN FORLDER GOL CU ACEST NUME, ALTFEL ACTIVITATEA NU VA FUNCTIONA. Multumesc!

| Kryz a răspuns:

Cauta si instaleaza o versiune mai noua funda?