| simiy a întrebat:

stie cineva de unde pot descarca jocul zuma revenge full version?
am incercat pe tfile.ru dar nu inteleg nimic si ce am descarcat nu imi deschide calculatorul

4 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Da, dar nu iti pot zice aici... TPU nu incurajeaza pirateria.

| simiy explică (pentru chronoStrix):

Aha deci faci pe desteptu, as vrea sa ne spui cate jocuri cumparate ai tu?

| chronoStrix a răspuns (pentru simiy):

Ai inteles gresit.Am incercat sa iti dau un link si exact aia mi-a spus... Am crezut ca o sa imi iei ID-ul de messenger din raspunsurile mele si iti dadeam acolo un link. ID: coxogamer95

| vlad24 a răspuns:

Incearca pe pirate buy.