| Maria1932 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie buna la care poti pune hack la orice joc?

2 răspunsuri:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna. Fiecare joc este intr-un fel diferit, indiferent daca porneste de la aceeasi baza, ceea ce inseamna ca nu exista vreun "hack universal". In momentul de fata depinde la ce fel de jocuri te referi, pentru ca sunt destul de multe platforme pe care se pot face jocuri. In primul rand este important sa stii ce joc vrei sa modifici, si pentru ce platforma este. Mai multe detalii daca se poate.

| Maria1932 explică (pentru P4rAd0x):

Pai vreau sa pun hack (adica sa am bani si diamante infinite) la Avakin Life.