| TheDarkDragon a întrebat:

Stiti cumva ce au toate jocurile cu pirati? De exemplu age of pirates, pirates of the caribbean (cel cu corabii nu at world's end), ca toate imi dau crash.Si sunt jocuri veci, de exemplu pirates of the caribbean e din 2003, si nu are grafica foarte buna, nu cred ca e de la placa, si am jucat jocuri mai noi ci grafica mai buna si imi merg perfect.Am windows 7, oare am nevoie de windows xp?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da! un windows xp sp 3 ar fi mai indicat pentru aceste jocuri mai vechi happy

| trusk a răspuns:

Nu, ai nevoie de ele originale happy