| edy45svmag a întrebat:

Vreau sa stiu toate jocurile care merg pe o placa integrata dar si jocuri cu grafica mai mare care merg cu o rezolutie mica cat mai multe jocuri!

2 răspunsuri:
| TraianCostea a răspuns:

Placiile integrate nu sunt toate la fel. Sunt placi integrate mai bune decat placiile video separate. Ai putea sa dai mai multe detalii despre placa video pe care o ai? Macar lucruri simple daca nu poti un model, spre exemplu, de cati ani ai placa de baza.

| edy45svmag explică (pentru TraianCostea):

Placa se numeste Intel hd Graphics N2830 si o am de 9 luni.Ce jocuri imi poti recomanda?