| o0JesSsy0o a întrebat:

Stiti cumva cum pot afla parola cuiva de la facebook. am nevoie urgent! crying o varianta mai usoara. daca aveti ..si, am auzit ca cica trebuie sa stii adera e email. Eu stiu una care ar putea sa fie al facebook-ului aluia dar nu stiu sigura. Apropo, Craciun fericit, toate dorintele sa vi se implineasca, sanatate, bani laughing) etc etc. a da si multe Iphone-uri laughing
P.S. scuzati categoria dar na sunt mai multi aici laughing)

2 răspunsuri:
| CheLoo23 a răspuns:

Sunt foarte multe tutoriale pe google despre Recuperare de parole pierdute la facebok dar daca vrei sa afli parola cuiva vorbeste cu un hacker si sa ai ceva bani la tine sau pe tine atfel nici ala nu te baga in seama happy

| o0JesSsy0o explică:

Cam analfabeta! m-am grabit scuzee!