| xBebee a întrebat:

Heii TPU. Am intrat sa va urez un CRACIUN FERICIT; x, sa vi se implineasca toate dorintele si sa aveti parte numai de bucurii in viata.

16 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mulţumesc.
Fie ca sărbătorile de iarnă să-ţi încălzească sufletul.
Crăciun fericit!

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Multumim, la fel :* Dar nu ar trebui sa pui si o intrebare?

| xBebee explică (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Nu am vrut doar sa va urez asta si imi e lene sa dau mesaje, asa ca am ales aceasta cale

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns (pentru xBebee):

Totusi, daca la fiecare intrebare trebuie sa fie si o intrebare, evident, nu crezi ca era bine sa pui si tu una? laughing Gen: Ce ati facut de Craciun?hee hee Oricum, apreciem gestul :*

| xBebee explică (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Data viitoare [de revelion] o sa ma conformez, mersii de sfat

| PinkPanter a răspuns:

Multumim la fel! Sper ca ai fost cuminte si ca ti-a adus Mosul ceva dragut!

| xBebee explică (pentru PinkPanter):

Am fost ff cuminte=]

| XBrunetteX a răspuns:

Multumim la fel. happy

| AngelHugz a răspuns:

Mersi, la fel. Ce-tia adus Mosu?

| xBebee explică (pentru AngelHugz):

Mi-a adus o placa de par mai buna, tone de dulciuri, o perie de par, un epilator [ celalalt s-a stricat], un suport de card si niste farduri.Dar tie/

| AngelHugz a răspuns (pentru xBebee):

Muuuulte Dulciuri si o Cutie de Bijuterii...si un pix happy

| xBebee explică (pentru AngelHugz):

Foarte frumos, ai fost cuminte creed

| AngelHugz a răspuns (pentru xBebee):

Eeeee...am mai facut si prostii laughing

| tpuforyou a răspuns:

Foarte frumos din parte ta!) multumim la fel! si... CRACIUN FERICIT!

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Multumim pentru aceste cuvinte..sa dea Dumnezeu ca sa ai tu sa ai parte de tot ce iti doresti iar viata ta sa fie presarata numai cu bucurii!

| Flaviia16 a răspuns:

Multumesc la fel! big hug sper ca mosul sa-ti aduca multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!