| bumtibumbi a întrebat:

Buna happy
Stiu ca intrebarea mea o sa fie cam aiurea, dar trebuie sa ma lamureasca si pe mine cineva.
Cred ca stiti site. ul clopotel.Acolo este un mall de unde se pot cumpara diferite chestii.Sunt curioasa daca vreau sa cumpar bilete la film ii platesti cu clopotei adunati sau cu bani adevarati

Răspuns Câştigător
| allexutzaXx a răspuns:

Il platesty cu clopotei adunaty de pe site si dupa cate cred se pot cumpara de adevratelea adica nu e ceva pentru site il cumperi si dupa il ai in camera cu cadouri big grin